profil poczta Grupy, Społeczność forum galeria users blogi

informacje-green

leasure-brown

tips-blue

Znajdujesz się w Start arrow Grupy Integracyjne
22.06.2017.

Witamy na Portalu IntegracyjnymOdwiedzaj poszczególne grupy. dołączaj do nich. stwórz swoją własną. Nie pozostań bierny. Działaj!


Poznaj ludzi! Dołączaj do grup! Twórz własne!

Grupy zostały stworzone aby ludzie o podobnych zaintereswaniach mogli odnaleźć się i działać razem. Dzięki Grupom możesz komunikować się z innymi wysyłając im widomości, publikując biuletyny i komentując je. W ten sposób możesz odnaleźć ludzi ze swojej grupy zawodowej, spotkać starych znajomych ze swojego miasta czy podyskutować o wspólnym hobby. Poprzez Grupy możesz również skontaktować się z różnymi istniejącymi organizacjami lub założyć swoją. System informowania o działalności Grupy oraz narzędzia, w które jest wyposażony pozwala na prowadzenie oraz koordynację wszelkiego rodzaju projektów oraz przedsięwzięć.


Poznaj ludzi! Dołączaj do grup! Twórz własne!


Polecamy

‘Ogłaszam was mężem i żoną’-ta znana  formuła jest tu słyszana od ponad 300lat. Jednak okoliczności jakie towarzyszyły zawieraniu małżeństwa 300 lat temu w tym właśnie miejscu były znacznie bardziej dramatyczne i skomplikowane niż teraz. Gretna Green-maleńka mieścinka, leżąca dokładnie na granicy szkocko-angielskiej, niedaleko Carlisle, jedna z tych do których wjeżdżasz i  praktycznie w tej samej minucie wyjeżdżasz

Czytaj całość…
 

Partnerzy

 festiwalsmalllogo.jpg  

 

Wyszukiwarka ofert pracy  

 

 

Kontakt

Skype: r.gasiorek
Mail: office@edinburgh.com.pl
Tel.: +44 7927193152


www.Edinburgh.com.pl