profil poczta Grupy, Spo³ecznoœÌ forum galeria users blogi
Znajdujesz się w Start arrow Grupy Integracyjne arrow Moje Miasto
22.01.2018.

Witamy na Portalu IntegracyjnymOdwiedzaj poszczególne grupy. dołączaj do nich. stwórz swoją własną. Nie pozostań bierny. Działaj!


Poznaj ludzi! Dołączaj do grup! Twórz własne!

Grupy zostały stworzone aby ludzie o podobnych zaintereswaniach mogli odnaleźć się i działać razem. Dzięki Grupom możesz komunikować się z innymi wysyłając im widomości, publikując biuletyny i komentując je. W ten sposób możesz odnaleźć ludzi ze swojej grupy zawodowej, spotkać starych znajomych ze swojego miasta czy podyskutować o wspólnym hobby. Poprzez Grupy możesz również skontaktować się z różnymi istniejącymi organizacjami lub założyć swoją. System informowania o działalności Grupy oraz narzędzia, w które jest wyposażony pozwala na prowadzenie oraz koordynację wszelkiego rodzaju projektów oraz przedsięwzięć.


Poznaj ludzi! Dołączaj do grup! Twórz własne!


~Powrót do listy kategorii
Online
Pozycje :: 1 - 9 z 9
Inverness
Utworzono:23.06.2008
Członkowie grupy:2
 
highlanderzy z inverness przeciez.
Jelenia GĂłra :-)
Utworzono:17.07.2008
Członkowie grupy:1
 
KĂŞty i Okolice
Utworzono:28.05.2008
Członkowie grupy:1
 
KĂŞty, Bulowice, Czaniec, Nowa WieÂś, Kobiernice, Kozy i inne. Zapraszam nie tylko obecnych mieszkaĂącĂłw Edynburga ale i caÂłej Szkocji! :)
kocham Tattoo zapraszam
Utworzono:06.10.2013
Członkowie grupy:1
 
Jestem tatuatorem z wieloletnim doswiadczeniem, pracowalem w kilku studiach tatuazu w polsce i za granica, oferuje tatuaze kolorowe, czarno szare oraz cover-up (poprawki lub calkowite zakrycie niechcianego tatuazu) dla zainteresowanych rowniez niewidoczne tattoo swiec¹ce w UV:-) wszystkie narzedzia jednorazowe, farby w czo³ówce na swiatowym rynku, zapewniam powazne podejscie do kazdego wykonywanego tatuazu, projektuje wzory i oferuje pomoc w wyborze wzoru ktorych posiadam kilka tysiecy.Jestem z EDinburgh-a ale dojezdzam do klienta gdy zaistnieje taka potrzeba. Wyceniam na podstawie wzoru oraz jego wielkosci, ceny duzo nizsze niz studyjne.GWARANCJA PELNEJ SATYSFAKCJI!!! ZAPRASZAM!!!
Lublin i caÂła lubelszczyzna
Utworzono:03.06.2008
Członkowie grupy:7
 
Olsztyn
Utworzono:30.05.2008
Członkowie grupy:2
 
Hej Olsztyniacy! Nie wiem jak Wy ale ja sie stesknilam za piwkiem nad Zbikiem ,kortowiada, bluesem na fosie i kajakarstwem na Krzywym. Za czym wy tesknicie? Moze mozna znalezc podobne klimaty gdzies w okolicach Edynburga?
Slask....Rybnik, Katowice i okolice:)
Utworzono:02.06.2008
Członkowie grupy:5
 
tattoo
Utworzono:02.10.2008
Członkowie grupy:2
 
Profesjonalne domowe studio tatuazu "mr.lucky tattoo":wieloletnia praktyka,100% sterylnosci(dzioby,igÂły jednorazowe,sterylnie zapakowane)atrakcyjne ceny.....wiĂŞcej na stronie www.eastsidemonsters.yoyo.pl
Zielona GĂłra
Utworzono:15.05.2008
Członkowie grupy:5
 
hej ludziska z Zielonej!

~Powrót do listy kategorii

Partnerzy

 festiwalsmalllogo.jpg  

 

Wyszukiwarka ofert pracy  

 

 

Kontakt

Skype: r.gasiorek
Mail: office@edinburgh.com.pl
Tel.: +44 7927193152


www.Edinburgh.com.pl