profil poczta Grupy, Społeczność forum galeria users blogi

informacje-green

leasure-brown

tips-blue

Znajdujesz się w
24.07.2017.

Lion Stage Scotland  • O grupie: Jesteśmy obecnie jedną z najprężniej rozwijających się grup organizatorów w Szkocji, promującą szeroko pojmowaną muzykę alternatywną, reggae, dub i world music. O naszej sile stanowi zgrany i mocny zespół osób, które połączyła miłośc do muzyki, a także chęc propagowania jej ponad wszelkimi podziałami i schematami. Podstawowym założeniem działalności Lion Stage jest promocja artystów i ich twórczości poprzez organizację wydarzen kulturalnych w Szkocji, Polsce i wielu innych zakątkach Europy. Zapraszamy do wspolpracy z nami.
  • Typ grupy: Otwarta dla wszystkich
  • Założona: 19.02.2008
  • Członkowie grupy: 20
  • Moderator grupy: lapka
Biuletyn: Witam z Glasgow
Utworzono: 28.12.2013
Autor:

Witam z Glasgow

Hej, nazywam sie...hm.... powiedzmy... Grzyboslaw, mam 53 lata i od 2004 r. mieszkam w Glasgow. Oprocz nudnej pracy zawodowej zajmuje sie muzyka. Gram na skrzypcach, glownie tutejszego folka zwanego Ceilidh i Klezmera. Organizuje tez koncerty muzyki folkowej w Klubie Sikorskiego w Glasgow, m.in. udalo mi sie zaprosic w kwietniu 2013 r. grupe spiewakow
Folkowych z Edynburga, wystepujacych obecnie pod nazwa Davno... :) Moim marzeniem jest rozkrecenie polskiego folka w Szkocji... szerzej o moim pomysle napisze wkrotce.
Oprocz tego interesuje sie literatura, troche pisze i probuje tlumaczyc, a takze historia - wiele lat uczylem tego przedmiotu w szkole.
Pozdrawiam,
Mirek
https://www.facebook.com/miroslaw.grzybowski.12

Polecamy

ikonka1.jpgWzbudzają ciekawość z co najmniej trzech powodów: po pierwsze nie często widzi się w stolicy Szkocji inne niż szare budowle z kamienia, po drugie ich architektura jest wyraźnie różna od otoczenia i po trzecie prowokują do zadania sobie pytania co w nich było ?
Czytaj całość…
 

Partnerzy

 festiwalsmalllogo.jpg  

 

Wyszukiwarka ofert pracy  

 

 

Kontakt

Skype: r.gasiorek
Mail: office@edinburgh.com.pl
Tel.: +44 7927193152


www.Edinburgh.com.pl