profil poczta Grupy, Społeczność forum galeria users blogi

informacje-green

leasure-brown

tips-blue

Znajdujesz się w
27.05.2017.

Lion Stage Scotland  • O grupie: Jesteśmy obecnie jedną z najprężniej rozwijających się grup organizatorów w Szkocji, promującą szeroko pojmowaną muzykę alternatywną, reggae, dub i world music. O naszej sile stanowi zgrany i mocny zespół osób, które połączyła miłośc do muzyki, a także chęc propagowania jej ponad wszelkimi podziałami i schematami. Podstawowym założeniem działalności Lion Stage jest promocja artystów i ich twórczości poprzez organizację wydarzen kulturalnych w Szkocji, Polsce i wielu innych zakątkach Europy. Zapraszamy do wspolpracy z nami.
  • Typ grupy: Otwarta dla wszystkich
  • Założona: 19.02.2008
  • Członkowie grupy: 20
  • Moderator grupy: lapka
Biuletyn: Witam z Glasgow
Utworzono: 28.12.2013
Autor:

Witam z Glasgow

Hej, nazywam sie...hm.... powiedzmy... Grzyboslaw, mam 53 lata i od 2004 r. mieszkam w Glasgow. Oprocz nudnej pracy zawodowej zajmuje sie muzyka. Gram na skrzypcach, glownie tutejszego folka zwanego Ceilidh i Klezmera. Organizuje tez koncerty muzyki folkowej w Klubie Sikorskiego w Glasgow, m.in. udalo mi sie zaprosic w kwietniu 2013 r. grupe spiewakow
Folkowych z Edynburga, wystepujacych obecnie pod nazwa Davno... :) Moim marzeniem jest rozkrecenie polskiego folka w Szkocji... szerzej o moim pomysle napisze wkrotce.
Oprocz tego interesuje sie literatura, troche pisze i probuje tlumaczyc, a takze historia - wiele lat uczylem tego przedmiotu w szkole.
Pozdrawiam,
Mirek
https://www.facebook.com/miroslaw.grzybowski.12

Polecamy

Kilka mil na północ od Peebles znajduje się wioska Eddleston a przy niej renesansowy Barony Castle wraz ze swoimi ogrodami. Z zamkiem tym łączy się niesamowita historia związana ze stacjonującym tu podczas II Wojny Światowej polskim wojskiem. To tutaj powstała Great Polish Map of Scotland wybudowana przez żołnierzy generała Maczka.

Czytaj całość…
 

Partnerzy

 festiwalsmalllogo.jpg  

 

Wyszukiwarka ofert pracy  

 

 

Kontakt

Skype: r.gasiorek
Mail: office@edinburgh.com.pl
Tel.: +44 7927193152


www.Edinburgh.com.pl