profil poczta Grupy, Społeczność forum galeria users blogi
Znajdujesz się w Start arrow Blogi
25.06.2017.blogger » deeya
www » edinburgh.com.pl/blog/deeya

Blog Edinburgh.pl

Brak opisu Tego Bloga

Dodane przez: deeya, Komentarzy: 0, 18.08.2011

 

Siedzę sobie w domu od rana,

...
Dodane przez: deeya, Komentarzy: 2, 15.03.2011

S: Dzień dobry.

Karol-a: Dzień dobry Pani.Witam serdecznie.

...
Dodane przez: deeya, Komentarzy: 1, 23.08.2010

Co za dzień! Znowu była piekielnie zeźlona. Nie tylko tym dniem przecież. Zresztą, nie była już pewna jaki to dzień bo ostatnio wszystkie były takie same. Zajrzała do kalendarza z planem dnia:

ŚRODA,  20 Lipca 2010:

...
Dodane przez: deeya, Komentarzy: 2, 27.07.2010

Koleżanka z pracy na urodziny dostała w prezencie jakiś tam model ale najnowszej wersji IPod’a touch.  IPod wyposażony byl we wszystko czego obywatel, że się tak wyrażę, dwudziestego pierwszego wieku pragnąć powinien. Mnie zainteresowała sekcja entertainment.

...
Dodane przez: deeya, Komentarzy: 7, 12.06.2010

Siedzieli w takim trójkącie już od dwudziestu minut. On- Jurek koło Niej- Marioli jego żony i na przeciwko Niej- Miss Kate urzędniczki. Tymczasowo stali się nieformalną grupą społeczną powstałą z ich woli i zamkniętą w szklanym pokoju bankowym w dniu dzisiejszym. Jurek i Mariola przyszli dowiedzieć się o warunki otrzymania kredytu. W tym banku kredyt klienci otrzymywali na prośbę a nie przyznawano im go na podstawie wyciągu z ich życia – przemknęło Jurkowi wpatrzonemu...

7

Dodane przez: deeya, Komentarzy: 1, 23.03.2010

Zamyśliła się siedząc na plaży w North Berwick, grzejąc sie w promieniach słońca przy rytmicznie rozbijających się falach.

Nie pamiętam zbyt wielu rozprutych ciał ani świstu pocisków strzelniczych. Za młoda na woń prochu z kieszeni i głucha na powstańczy krzyk. Ani jednej łzy za ziemię przez wroga skopaną nie uroni, ani jednej kropli krwi nie przeleje. Nie zna pieśni walczących ani wierszy. Mickiewicz leży na półce zmięty. Przedwiośniem...

6

Dodane przez: deeya, Komentarzy: 5, 13.03.2010

Ale koleja!

Karol-a była siódma, trudno, nic nie można było na to poradzić. Wzruszyła ramionami i stanęła razem z innymi. Przed Nią stał mężczyzna z umiarkowaną ilością produktów ale ogromnym wózkiem. Przed tym mężczyzną następny mężczyzna, któremu wszystko, naszczęście, mieściło się w koszyku. Cała akcja przebiegała sprawnie zarówno ze strony obsługujących jak i samych klientów.

...

5

Dodane przez: deeya, Komentarzy: 8, 09.03.2010

Dzisiaj wtorek. Będzie inny od pozostałych dni nastrojem.Karol-a umówiła sie na skype na rozmowę i już od samego rana była wściekle zła. Znowu będzie to samo: dlaczego? Słowo, które zdominowało wszystkie ich rozmowy.

Rozmowy odbywające się bez kontekstu, żyjące własnym życiem, bez wynikowe i trawiące się własną niezależną od niczego treścią. W tych rozmowach nie istniała...

4

Dodane przez: deeya, Komentarzy: 0, 04.03.2010

Dzisiaj było śmiesznie – pomyślała Karol-a.

Właśnie tak – śmiesznie. To słowo najpełniej streszczało całe dwie godziny poświęcone przez Kirsty na omówienie zagadnienia effective customer service. Broń Boże nie trywialnie! Co to, to nie! Karol-a lubiła Kirsty i nie chciała w ten sposób jej potraktować. Pomimo tego, że mieli jej podpis na papierze po tym treningu , Karol-a nie...

3

Dodane przez: deeya, Komentarzy: 0, 02.03.2010

2

Dodane przez: deeya, Komentarzy: 2, 28.02.2010

A journalist  zadał/a Karol-i standardowy zestaw pytań; nie było żadnych miłych niespodzianek niestety.

 

...

1

Dodane przez: deeya, Komentarzy: 4, 24.02.2010

Karol-a lubiła konstruować zdania ze swoich myśli i zapisywać jedną myśl obok drugiej, przez co tworzyły takie fajne linie proste w pamiętniku. Miała takie wrażenie, że ich płynność i tymczasowość stanie się w ten sposób stałym konkretem.

...