profil poczta Grupy, Społeczność forum galeria users blogi
Znajdujesz się w Start arrow Blogi arrow Być Kobietą, Być Kobietą.....
22.07.2017.blogger » szkocica
www » edinburgh.com.pl/blog/szkocica

Szkocim okiem

Gdy życie głaszcze nas pod włos, trzeba umieć odwócić kota ogonem, aby wyjść na swoje.


Dodane przez: szkocica, Komentarzy: 2, 08.03.2011

 

 

Miota mną dziś burza hormonów i tak mnie targa od krawężnika do krawężnika, jak mężczyznę w czasach PRL-u, wracającego z pracy z wiąchą tulipanów czy innych goździków w zębach. I tak w jednej chwili rozmemłana psychicznie prawie ryczę, rycząc do wtóru Friediemu (Mama uuuuuuuu), by już między jednym uuuu, a drugim wyrazić w sposób wylewny, a kwiecisty swoje zdanie na temat pozostałych użytkowników jezdni. Generalnie kiedy ściskam w dłoniach kierownicę budzi się we mnie instynkt. Uwalniam się z okowów obyczajowości, kobiecej kokieterii i innych ograniczeń, dzięki czemu doświadczam olśnień, chanellingu, czy czego tam jeszcze.
Albo po prostu mi odpierdala. Co kto lubi.

I przypomniał mi się dowcip trącający myszką, bo z czasów szkoły podstawowej jeszcze. A było to tak:

"Jaś umówił się z Małgosią na basen. Przychodzi więc po nią rano, a ta zaczyna kręcić, że nie może, bo dostała jakiegoś okresu. W końcu Małgosia mówi - Chodź, Jasiu, za stodołę. Pokażę ci. 
Zagląda Jaś pod zakasaną kieckę, po głowie się drapie i mówi - Ja się tam, Gośka, nie znam, ale na moje to ci jaja urwało."

I przez chwilę poczułam się nijak. Wykastrowana, po prostu.

Ale wtedy mój mózg zarejestrował obecność jaj fantomowych. One są! Chociaż zapominamy o nich, bo już nie musimy się po nich drapać. Połączenia w mózgu zostały i działają. Jeszcze jak!

A blizna po jajach? Prawda, że ślicznie się zagoiła?