profil poczta Grupy, Społeczność forum galeria users blogi
Znajdujesz się w Start arrow Blogi arrow Opary Absurdu - konkurs na scenkę
22.07.2017.blogger » Salon
www » edinburgh.com.pl/blog/Salon

Blog Interaktywnego Salonu Piszących w Szkocji

Zapraszamy do wspólnej zabawy w kreatywne pisanie! Naszym pierwszym projektem była internetowa powieść w odcinkach; informacje o kolejnych projektach znajdziecie na blogu. Chętnych do pisania prosimy o kontakt z Łakomą.


Dodane przez: Salon, Komentarzy: 2, 04.08.2013

Szanowni Absurdalnie Piszący!

Dziękujemy gorąco za Wasz wkład w tworzenie wierszyków absurdalnych, kłaniamy się nisko naszej dzielnej i płodnej moderatorce Szkocicy – która jak zwykle udowodniła, że w pisaniu wierszyków jest niedościgniona.

Ufamy, iż wciąż drzemią w Was siły twórcze, albowiem czas nadszedł, aby ogłosić nasz wakacyjny konkurs na utwór absurdalny, który planujemy wykorzystać jesienią w przedstawieniu Opary Absurdu 2.


Poniżej regulamin konkursu:

  1. Każdy biorący udział w zabawie ma czas do 31 sierpnia 2013, około północy (czas obowiązujący w Szkocji) na nadesłanie tekstu. Utwory nadsyłamy na adres: salon@edinburgh.pl lub privem (prześlemy potwierdzenia - jeśli autor nie otrzymał potwierdzenia, niechże się kontaktuje z Kierowniczką).

  2. Jeden autor może przysłać nie więcej niż trzy teksty.

  3. Nadesłanie tekstu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody autora na wykorzystanie tekstu w przedstawieniu Opary Absurdu 2.

  4. Nadesłane utwory powinny mieć formę literacką krótkiego skeczu satyrycznego, scenki pure-nonsensowej, ewentualnie absurdalnego monologu kabaretowego, lub dowolną inną, nadającą się do wykorzystania w naszym absurdalnym przedstawieniu (inspiracje i przykłady poniżej).

  5. Jury w składzie tajnym wybierze kierując się li tylko własnym poczuciem humoru tekst najlepiej się wpisujący w klimat Oparów Absurdu.

  6. O tym, który tekst zwyciężył, czytelnicy dowiedzą się podczas przedstawienia Opary Absurdu 2. Najlepsze teksty pojawią się na blogu Salonu.

  7. Z wszelkimi pytaniami prosimy zwracać się do Kierowniczki.


Maszyna losująca wybrała trzy klipy z YouTube'a, które być może zainspirują Was nie tylko do pisania, ale także do udziału w przedstawieniu (zapraszamy, piszcie na adres: wojtek@caproject.co.uk).

 

You need to a flashplayer enabled browser to view this video

 

You need to a flashplayer enabled browser to view this video

 

You need to a flashplayer enabled browser to view this video 

 

Jak zwykle padam do stópek,

Wasza Łakoma