profil poczta Grupy, Społeczność forum galeria users blogi
Znajdujesz się w Start arrow Blogi arrow Tagiarrow miejsca
23.07.2017.Tag >> miejsca
Dodane przez: SlodkoKwasnyMuffin, Komentarzy: 0, 20.04.2010

Ostatnimi czasy, moją uwagę przyciągnął serial "Skins". Od razu zaznaczę, żeby nie postawiono mi żadnych zarzutów, że serial przeznaczony jest dla widzów powyżej osiemnastego roku życia. Więc jeśli tyle nie masz, to możesz czytać, ale broń Boże nie próbuj oglądać tej produkcji, zanim nie osiągniesz osiemnastu lat. Opowiada o grupie znajomych z colleg'u. Serial porusza bardzo wiele interesujących wątków, takich...

Dodane przez: matguru, Komentarzy: 5, 29.01.2010
Dodane przez: matguru, Komentarzy: 2, 26.01.2010

       

 

...
Dodane przez: matguru, Komentarzy: 0, 25.01.2010
Niedzielny poranek w Edynburgu jest leniwy. Na wiecznie zatłoczonych ulicach Starego i Nowego Miasta, o tej wczesnej porze dojrzeć można tylko taksówki, pojedyncze samochody, przemknie poranny autobus. W piątkowe i sobotnie wieczory miasto imprezuje - w niedziele leczy kaca.

 

...
Dodane przez: matguru, Komentarzy: 1, 22.01.2010

Urodziłem się we Wrocławiu, który ponownie polski, jest od niespełna siedemdziesięciu lat. We Wrocławiu, którego najstarsi mieszkańcy swoje wspomnienia z dzieciństwa wiążą z różnymi miejscami w Polsce, na Ukrainie, Litwie czy Rosji, ale nie z tym miastem. Zdecydowana większość np. architektury to pozostałości po niemieckich gospodarzach.

Budynki zostały, ale ludzi mających tutaj swoje korzenie, przedwojenne wspomnienia związane z moim miastem,...