profil poczta Grupy, Społeczność forum galeria users blogi

informacje-green

leasure-brown

tips-blue

Znajdujesz się w Start arrow Newsy arrow Spotkanie polskich psychologów, terapeutów i trenerów
23.07.2017.
Spotkanie polskich psychologów, terapeutów i trenerów Drukuj Email
19.02.2014.

 

Zespół Feniksa chciałby zainicjować serię spotkań polskich psychologów, terapeutów i trenerów działających na terenie Edynburga i Szkocji. Miałyby one służyć wymianie doświadczeń zawodowych, pracą w tutejszych organizacjach, samozatrudnieniem, podnoszeniem i uzyskiwaniem kwalifikacji, akredytacjami oraz innymi zagadnieniami które mogą interesować uczestników.

Pracujemy w różnych miejscach, zebraliśmy sporo różnych doświadczeń, więc zapewne moglibyśmy wszyscy skorzystać na wymianie tego typu informacji. Naspotkaniach moglibyśmy również przybliżać sobie podejścia według których pracujemy i/lub ciekawostki z obszarów, którymi się obecnie zajmujemy (np. w formie prezentacji lub mini-warsztatu).

Naszym zamiarem nie jest stworzenie kolejnego stowarzyszenia dla profesjonalistów, ze statutem, regulaminem i składkami, lecz otwartego klubu, który pozwoli nam poznać się nawzajem, wzbogacić możliwości networkingu oraz skuteczniej działać w miejscu, w którym mieszkamy.

Jeśli zainteresował Cię nasz pomysł, to zapraszamy na pierwsze spotkanie, które odbędzie się 1 marca 2014 roku o 11.00 w nowej siedzibie Feniksa: 11 John’s Place, Edinburgh, EH6 7EL.

Bylibyśmy bardzo wdzięczni za potwierdzenie przybycia do dnia 20.02.2014 poprzez przesłanie na adres info@feniks.org.uk maila zawierającego swoje imię i nazwisko (opcjonalnie: wykształcenie kierunkowe / zawód wykonywany oraz nazwę organizacji z którą współpracujecie / informację, że jesteście samozatrudnieni / nie pracujecie obecnie w zawodzie).
 

Zmieniony ( 19.02.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Polecamy

Stirling jest znaczącym ośrodkiem w dziejach Szkocji. Historia miasta jest bogata w legendy i podania. Postaci takie jak William Wallace'a (bohatera filmu Brave Heart) czy Robert The Bruce...

Czytaj całość…
 

Partnerzy

 festiwalsmalllogo.jpg  

 

Wyszukiwarka ofert pracy  

 

 

Kontakt

Skype: r.gasiorek
Mail: office@edinburgh.com.pl
Tel.: +44 7927193152


www.Edinburgh.com.pl