profil poczta Grupy, Społeczność forum galeria users blogi

informacje-green

leasure-brown

tips-blue

Znajdujesz się w Start arrow Newsy arrow Nowy Katalog Biznesu
27.07.2017.
Nowy Katalog Biznesu Drukuj Email
30.03.2014.

 KATALOG BIZNESU DOSTĘPNY JEST Z GŁÓWNEGO MENU EDINBURGH.PL LUB TUTAJ

Funkcje

  1. Dodaj Ogłoszenie - przekierowany zostaniesz do prostego Formularza umożliwiającego szybkie dodanie nowego wpisu. Wybierz ładne zdjęcia oraz podaj dokładnie adres a Twój Wpis sam się będzie reklamował na liście wpisów oraz na Mapie Polskiego Biznesu.
    1. Poniżej opcji nr 1. jest przycisk Twoje Ogłoszenia gdzie możeszEdytować wcześniej dodane wpisy.
  2. Kategorie w katalogu biznesu - gdy szukasz usługi w odpowiedniej kategorii tabela kategorii lub drzewko ułatwią Tobie odnaleźć to czego szukasz.
  3. Mapa - posłuż się nią gdy szukasz czegoś w swojej okolicy. Mapa agreguje wiele biznesów w jednej ikonce co zwiększa jej czytelność. Ogłoszenia pokazane na mapie uwzględniają wybraną kategorię oraz inne filtry.
  4. Lista ogłoszeń - tak jak Mapa uwzględnia wybraną kategorię oraz inne filtry. Pozwala na sortowanie wg. kolumn. Pokazuje szczegóły ogłoszenie bez konieczności klikania w nie - wystarczy najechać wskaźnikiem nad nazwę firmy.

Wszelkie uwagi na temat Katalogu Biznesu prosimy nadsyłać na email office@edinburgh.com.pl z tytułem 'katalog biznesu - uwagi'.

 

Pozdrawiamy 

Radakcja

 

Zmieniony ( 30.03.2014. )
 
następny artykuł »

Polecamy

ikonka1.jpgWzbudzają ciekawość z co najmniej trzech powodów: po pierwsze nie często widzi się w stolicy Szkocji inne niż szare budowle z kamienia, po drugie ich architektura jest wyraźnie różna od otoczenia i po trzecie prowokują do zadania sobie pytania co w nich było ?
Czytaj całość…
 

Partnerzy

 festiwalsmalllogo.jpg  

 

Wyszukiwarka ofert pracy  

 

 

Kontakt

Skype: r.gasiorek
Mail: office@edinburgh.com.pl
Tel.: +44 7927193152


www.Edinburgh.com.pl