profil poczta Grupy, Społeczność forum galeria users blogi

informacje-green

leasure-brown

tips-blue

Znajdujesz się w Start arrow O nas
24.07.2017.
Failte! Drukuj Email
02.04.2007.

Failte! Przedstawiamy dla Polaków mieszkających w kraju whisky, haggisa, kudłatych krów i kamiennych zamków. Głównym celem tego serwisu jest pomoc w stworzeniu społeczności, która, poza pracą i kolekcjonowaniem "wizerunków królowej", interesuje się również kulturą, sztuką i turystyką tego miejsca. 

Chcemy pomóc Wam poznać kraj, w którym przyszło nam wszystkim zamieszkać. Przybliżyć jego historię i tradycje. Odkryć przed Wami najważniejsze, najciekawsze i najbardziej ekscytujące fakty i tajemnice szkockich ziem. Chcemy pomóc Wam poznać innych „wygnańców”, o podobnych zainteresowaniach i pasjach. Dzięki temu uczynić życie na emigracji... łatwiejszym a w Szkocji poczuć się jak u siebie ... jak w domu. 


edinburgh.com.pl spróbuje pokazać Edynburg jako miasto bogate w szanse i możliwości. Możliwości zagłębienia się w jego charakter i klimat. Pozwoli na to by jego życie, to codzienne i niecodzienne, stało się naszym. Pokaże możliwości znalezienia przyjemności w czasie "po pracy czy po szkole". Miejsca gdzie udać się warto, które zobaczyć należy ale też te, o których wiedzieć trzeba mimo, iż do swego poznania nie zachęcają. Przedstawi wydarzenia, te "z salonów" (teatr, kino, gale i festiwale) i "te z ulicy" (sprawy społeczne, demonstracje, troche polityki. Podpowie gdzie, jak i kiedy i ... da wybór!

Chcemy aby portal przyczynił się do integracji ludzi pełnych pomysłów, z inicjatywą, energią i fantazją - tak aby wasze marzenia stały się realne a plany realizowały się.

A wiec ...piszcie, krzyczcie, komplementujcie, krytykujcie, rugajcie...

Uwagi wszelakie nie pozostaną bez echa...

www.Edinburgh.com.pl jest wydawane przez Polish Edinburgh Group (www.peg.edinburgh.pl)

 

Zmieniony ( 04.11.2012. )
 

Polecamy

Zamek Craigmillar położony jest bardzo blisko centrum Edynburga, zaledwie trzy mile od Princess Street. Na miejscu odnosi się jednak wrażenie, ze jest się daleko od cywilizacji, gdzieś na półdzikiej szkockiej wsi. Położenie wśród parków i pól dodaje uroku tej, i tak atrakcyjnej, ruinie.

Czytaj całość…
 

Partnerzy

 festiwalsmalllogo.jpg  

 

Wyszukiwarka ofert pracy  

 

 

Kontakt

Skype: r.gasiorek
Mail: office@edinburgh.com.pl
Tel.: +44 7927193152


www.Edinburgh.com.pl