profil poczta Grupy, Społeczność forum galeria users blogi

informacje-green

leasure-brown

tips-blue

Znajdujesz się w Start arrow O nas
27.05.2017.
Failte! Drukuj Email
02.04.2007.

Failte! Przedstawiamy dla Polaków mieszkających w kraju whisky, haggisa, kudłatych krów i kamiennych zamków. Głównym celem tego serwisu jest pomoc w stworzeniu społeczności, która, poza pracą i kolekcjonowaniem "wizerunków królowej", interesuje się również kulturą, sztuką i turystyką tego miejsca. 

Chcemy pomóc Wam poznać kraj, w którym przyszło nam wszystkim zamieszkać. Przybliżyć jego historię i tradycje. Odkryć przed Wami najważniejsze, najciekawsze i najbardziej ekscytujące fakty i tajemnice szkockich ziem. Chcemy pomóc Wam poznać innych „wygnańców”, o podobnych zainteresowaniach i pasjach. Dzięki temu uczynić życie na emigracji... łatwiejszym a w Szkocji poczuć się jak u siebie ... jak w domu. 


edinburgh.com.pl spróbuje pokazać Edynburg jako miasto bogate w szanse i możliwości. Możliwości zagłębienia się w jego charakter i klimat. Pozwoli na to by jego życie, to codzienne i niecodzienne, stało się naszym. Pokaże możliwości znalezienia przyjemności w czasie "po pracy czy po szkole". Miejsca gdzie udać się warto, które zobaczyć należy ale też te, o których wiedzieć trzeba mimo, iż do swego poznania nie zachęcają. Przedstawi wydarzenia, te "z salonów" (teatr, kino, gale i festiwale) i "te z ulicy" (sprawy społeczne, demonstracje, troche polityki. Podpowie gdzie, jak i kiedy i ... da wybór!

Chcemy aby portal przyczynił się do integracji ludzi pełnych pomysłów, z inicjatywą, energią i fantazją - tak aby wasze marzenia stały się realne a plany realizowały się.

A wiec ...piszcie, krzyczcie, komplementujcie, krytykujcie, rugajcie...

Uwagi wszelakie nie pozostaną bez echa...

www.Edinburgh.com.pl jest wydawane przez Polish Edinburgh Group (www.peg.edinburgh.pl)

 

Zmieniony ( 04.11.2012. )
 

Polecamy

falkirkWheelss.jpgOkoło 25 mil od Edynburga jadąc trasą M9 na wschód w kierunku Stirling, znajduje się Falkirk Wheel. Jedyny na świecie obrotowy podnośnik dla barek.

Czytaj całość…
 

Partnerzy

 festiwalsmalllogo.jpg  

 

Wyszukiwarka ofert pracy  

 

 

Kontakt

Skype: r.gasiorek
Mail: office@edinburgh.com.pl
Tel.: +44 7927193152


www.Edinburgh.com.pl