profil poczta Grupy, Spo³ecznoœÌ forum galeria users blogi
Znajdujesz się w Start arrow Forum
23.01.2018.
Forum Portalu Edinburgh.com.pl
Witamy, Gość
Proszę Login albo Zarejestruj.    Zapomniałeś hasło?
Odp.:polskie studia (1 wejść) (1) Gość
Idź na dół Odpowiedz Ulubione: 0
TEMAT: Odp.:polskie studia
agniesiunia (Użytkownik)
Nowy
graphgraph
Użytkownik offline Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
polskie studia 4 Lat, 4 Miesięcy temu Oklaski: 0  
Wiem Âże juÂż ten temat byÂł kilka razy ale sÂą dosyĂŚ stare i nie wiem czy aktualne
Mam kilka pytaĂą
1. Zaczynam w paŸdzierniku studia dzienne w polsce chcia³abym przenieœÌ siê na polska uczelnie do edi
Jakie uczelnie znacie polecaĂŚie ? Czy moÂżliwe jest takie przeniesienie ?
Wiem Âże bardzo opÂłaca siĂŞ dostaĂŚ na ich uczelnie ale muszĂŞ takÂże pracowaĂŚ wiĂŞc nie dam rady poza tym tam trzeba jakieÂś egzaminy z jĂŞzyka zdawaĂŚ .
2. Czy studia na polskiej uczelni sÂą pÂłatne ?

Raport do moderatora   Monitorowany Monitorowany  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
windwalker (Użytkownik)
Guru
graphgraph
Odp.:polskie studia 4 Lat, 4 Miesięcy temu Oklaski: 8  
Na polska uczelnie w Edynburgu??? Albo o czyms nie wiem, albo to pretekst, zeby w odpowiedzi na mojego posta podeslac linka reklamowego do czegos, co wlasnie powstaje i szuka potencjalnych studentow...

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
agniesiunia (Użytkownik)
Nowy
graphgraph
Odp.:polskie studia 4 Lat, 4 Miesięcy temu Oklaski: 0  
Nie ja jetem prywatnÂą osobÂą i to nie jest promowanie Âżadnej uczelni , wiem ze takie uczelnie sa w Anglii ale byÂłam ciekawa czy i w szkocji , jakiÂś czas temu widziaÂłam uczelnie z Âłodzi ze oferujÂą studia ale nie wiem czy to aktualne

windwalker (Użytkownik)
Guru
graphgraph
Odp.:polskie studia 4 Lat, 4 Miesięcy temu Oklaski: 8  
A to sie ciesze Niestety nie orientuje sie jak sprawy przedstawiaja sie na dzien dzisiejszy, natomiast jesli masz namiary na te szkole z Lodzi, to moze po prostu sprobuj sie skontaktowac z nimi w Polsce i zapytac.

Jesli natomiast chodzi o oplaty - przypuszczam, ze tak, bo jaki mialyby inny interes polskie uczelnie organizujac filie / studia za granica? To zreszta mogloby wyjasnic, dlaczego takich studiow moze obecnie nie byc - osoby, ktore chca studiowac w Szkocji, o ile nie znaja jeszcze w wystarczajacym stopniu jezyka pracuja tu i ucza sie jezyka za darmo, a potem studiuja rowniez za darmo

agniesiunia (Użytkownik)
Nowy
graphgraph
Odp.:polskie studia 4 Lat, 4 Miesięcy temu Oklaski: 0  
niestety ta szkoÂła juÂż nie istnieje ;( zostaÂła tylko szkoÂła prawnicza w londynie ale z edi do londynu to wiĂŞcej wydam na bilety chyba .
Niestety ja musze studniowaĂŚ takÂą mam juÂż rodzine ze potem mogÂłabym nie mieĂŚ sie do kogo odezwaĂŚ ;p ale chyba musze skonczyĂŚ w polsce to co zaczeÂłam i najwyÂżej poduczyĂŚ sie jeszcze i robiĂŚ magistra w edi na ich uczelniach

windwalker (Użytkownik)
Guru
graphgraph
Odp.:polskie studia 4 Lat, 3 Miesięcy temu Oklaski: 8  
No to powodzenia! Oj, faktycznie, jeÂżdÂżenie do Londynu drogo wychodzi, znam niestety ten bol...

Idź do góry Odpowiedz
Polish Version by JoomlaPL.com Team